Priemonės nuo celiulito

Stojant į kovą su celiulitu, reikia pasitelkti kantrybę. Žinoma, visuomet svarbiausia  pasirinkti visą priemonių arsenalą: sveika gyvensena, sportas bei kosmetikos priemonės. Tačiau norint pasiekti greitesnių bei geresnių rezultatų, galite išbandyti ir keletą papildomų priemonių, kurias siūlo šių dienų grožio industrija.

Tad kokios tos priemonės?

Viena iš siūlomų priemonių, puikiai tinkanti gydant jau sunkesnio laipsnio celiulitą yra mezoterapija. Mezoterapija – tai medicininis profilaktinis gydymas, kai į celiulito pažeistų vietų odą sušvirkščiama įvairių veikliųjų medžiagų mišiniai, kurie kiekvienai moteriai  yra parenkami individualiai. Procedūros metu suleistos veikliosios medžiagos stimuliuoja elastino ir kolageno gamybą,  užtikrinama lygesnė ir stangresnė oda. Didesnį efektyvumą užtikrina tai, kad mišiniai yra suleidžiami tik į problemines vietas, ir didesnio poveikio pačiam organizmui, kaip paprasti vaistai, neturi. Procedūra atliekama pakankamai greitai ir nėra itin skausminga.

celiulitasAnticeliulitinis masažas – juo siekiama išjudinti riebalų, skysčių sankaupas bei pagerinti kraujotaką. Padeda pasišalinti susikaupusiems toksinams, tonizuoja odą, ji tampa lygesnė bei elastingesnė. Anticeliulitinis masažas nuo klasikinio skiriasi tuo, kad jis yra labiau sukoncentruotas į problemines kūno vietas, bei yra žymiai intensyvesnis (jo paskirtis ne atpalaiduoti raumenis, kaip klasikinio masažo, o išjudinti poodinius riebalų sluoksnius)

Infraraudonųjų spindulių saunos – gerina kraujotaką ir limfos apykaitą, kas skatina greičiau pasišalinti skysčių pertekliui bei toksinams, taip pat veikia puikiai atpalaiduojančiai.  Stipriausiam poveikiui rekomenduojama derinti su masažų kompleksu. Žinoma, jei neturite galimybės pasimėgauti infraraudonųjų spindulių sauna – rinkitės paprastą, ji veikia panašiai: skatina skycčių valymasi.

Endomasažas – tai giluminis audinių masažas, kurio metu oda veikiama specialu aparatu, spaudžiant vakuumu bei ultragarsu. Šio masažo  vieno seanso intensyvumas prilygsta dešimčiai įprastų anticeliulitinių masažų. Gerėja odos aprūpinimas deguonimi bei maisto medžiagomis.

Liekninantis kūno masažas – jis yra atliekamas su taurėmis. Toks masažas veikia aktyvinančiai limfos tekėjimą, skatina kraujo mikrocirkuliaciją poodiniuose sluoksniuose – oda lygėja ir stangrėja. Taip pat nuo šio masažo mažėja ir apimtys. Tačiau šis masažas netinkamas moterims, kurios turi silpnus kapiliarus, ar išsiplėtusias venas .

Limfodrenažinis masažas – spustelėjimai atliekami limftakių kryptimi, taip aktyvinama veikla. Šio masažo tikslas, padėti pasišalinti skysčiams iš poodinių sluoksnių. Masažas padeda greičiau pasišalinti susikaupusiems toksinams, bei gerėja odos aprūpinimas deguonimi. Nes stojant į kovą su celiulitu – labai svarbu aktyvinti limfos veiklą

Vakuuminis masažas –  masažuojama specialiu aparatu, kuris suspaudžia odą, ir sudaro vakumo efektą. Aktyvėja limfos apytaka,  geriau prateka deguonis, minkštėja audiniai. Šiuo būdu yra gydomas jau pakankamai įsisenėjęs celiulitas. Padeda išsivalyti šlakams, toksinams. Skaldo poodini riebalinį sluoksnį. Po procedūros žymiai geriau veikia kitos anticeliulitinės priemonės: kremai, kaukės, serumai ir t.t. Vakuuminis masažas veikia odą daug intensyviau nei paprastas masažas rankomis.

Masažas namų sąlygomis

Jei galimybės lankytis grožio salonuose specialioms procedūroms nėra, masažus galite išmėginti ir namų sąlygomis. celiulitasSvarbiausia masažuoti nuo galūnių  širdies link, sukamaisiais, stipresniais judesiais. Kad rankos geriau slystų – naudokite kremus arba aliejus.  Taip pat namų sąlygomis labai naudinga procedūra,  tai kontrastiniai dušai.

Prieš eidami i vonią gerai išmasažuokite kūną, daugiausiai dėmesio skirdami celiulito pažeistoms vietoms, su sausu kūne šepečiu ar šiurkščia kempine. Tada eikite į duša ir kaitaliokite šiltą vandenį su šaltu (venkite per daug karšto , ar ledinio – nes taip oda patirs per daug streso). Taip suaktyvinsite kraujotaką. Po procedūros patepkite odą anticeliulitiniu kremu ar serumu.

Kompresinė apranga – tai speciali apranga, kuri maunamasi dažniausiai po drabužiais, ji apima šlaunis, sėdmenų sritį, bei pilvą. Ši apranga suspaudžia odą ir tuo pat metu atlieka dvi funkcijas: veikia masažuojančiai, taip gerindama kraujotaką, bei akimirksniu vizualiai padailina kūno formas

Norint greičiau įveikti celiulitą, gerkite arbatą, kuri skatina medžiagų bei skysčių apykaitą organizme, tinkamiausios: pankolio, rozmarinų bei žalioji arbatos

Celiulitas

Baiminatės celiulito? O gal norite jo atsikratyti visiems laikams? Tuomet šis blogas yra kaip tik Jums. Jame pateikiami patys aktualiausi straipsniai, pradedant kas yra celiulitas ir baigiant, kaip jo galima atsikratyti!

Draugai: